Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

KONTAKTNÍ INFORMACE
 
 Obrazek
Jelena Darášová
Mělnická 47
277 15  Tišice
 
 

 

 

 

 

 

 

 

email:  
 

 Obrazek

   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav od všech Podhradských , sestřičky Andy a Bendy - retrí.

(Podhradská Vladimíra, 22. 8. 2012 12:01)

Dobrý den paní Darášová,objevila jsem Vaše stránky, tak Vám musím napsat co je u nás nového za těch 10 let,kdy jste si od nás odvezla Aneli (sestru naší Andy)
Bohužel ta smutná zpráva je, že maminka Anelli vloni 28.8. umřela,doma v náručí nás všech,bylo to hrozné,to se nedá popsat. Za 2 měsíce jsme jeli pro nové štěňátko,protože jsme byli všichni smutní a nejhůř ztrátu svojí maminky nesla Andy.Už je jí rok, ale pořád všechno trhá, trochu je jak piraňa.Snad jí to někdy přejde. V říjnu jdeme na první výstavu do Č. Budějovic,tak se těšíme jak pořídíme. Během měsíce chceme udělat klouby.Jinak štěňátka pokud bude vše vpořádku budeme mít asi jen jednou,neplánujem víckrát, není už čas.Jsem v práci dlouho a přece jen to chce hodně péče a hlídání.
Možná je to škoda,protože na svodu z ní byl rozhodčí úplně okouznen a přiznal, že po ní pořád kouká a že doufá, že budem chodit na výstavy. Manžel myslivec ač nerad, mu to musel přislíbit. Tak uvidíme co z ní bude. Jinak Andulíček je naše zlatíčko, už je mazák, pracovně měla pořád úspěchy, 1.ceny a na honech vždycky všem vytřela zrak až tak, že si jí na všechno myslivci vyžadovali,jak na dohledání ,tak přinášení.Kolikrát nás kolegové myslivci vzbudí vnoci, aby jim dohledala zvěř .Na to přesně byla jednička její máma,ta se dokonce porvala s divočákem,bez újmy na zdraví,ale divočák byl pořádně pokousanej, protože byla celá od hlavy i ocas od jeho krve.Jinak zvěř nosila živou.Naše obě holky Andy i Benda mají sice pelíšek na chodbě, ale ten používají vyjímečně, jsou to přece naše zlatíčka a musí mít naší nepřetržitou pozornost, takže jsou všude mimo ložnici,tam se chci opravdu vyspat.Tak to je ve zkratce o nás vše a pokud máte nějaké novinky, napište mi na : podhradska@seznam.cz nebo na 603810 730, zdravím Vás a všechny ,Podhradská.

Srazy Pejsku - www.PsiLaska.cz

(Daniel, 27. 8. 2009 13:58)

Ahoj, Váš pejsánek má moc krásné stránky. Rád bych Vás pozval do Království Pejskařů na http://www.PsiLaska.cz , kde si ve velkém organizujeme psí srazy. Určitě tam poznáte spoustu nových kamarádu :-) A nejen psích :-)

Hezké pokoukání

(Šárka, 11. 2. 2009 19:59)

Moc hezké stránky.Krásní pejsci. Přeji hodně štěstí a hodné lidičky pro štěňátka.

 

 


Poslední fotografie


Statistiky

Online: 1
Celkem: 35741
Měsíc: 902
Den: 36